Čo je LEU Brain Stimulator?

Tréning mozgu

LEU Brain Stimulator je zábavná a napínavá hra s veľkou pedagogickou hodnotou pre ľudí od 4 do 104 rokov. Celkom 960 rôznych 2D a 3D úloh v 10 na seba nadväzujúcich úrovniach obtiažnosti poskytuje zábavu a rôznorodým spôsobom stimuluje mozog. Viac než neuveriteľných 404-tisíc možností riešení LEU Brain Stimulatora predstavuje výzvu na celý život a nikdy Vás neprestane baviť. Iba LEU Brain Stimulator má 4 vymeniteľné hracie plochy pre viac zábavy a napätia, ale tiež pre účinnejší tréning mozgu.

Kúpiť keyboard_arrow_right

Tréning mozgu
LEU Brain Stimulator - Inhalt

Obsah

LEU Brain Stimulator sa skladá z:

  • 1 praktickej hernej konzoly na rôzne hracie plochy
  • 12 rôznych herných dielikov
  • 1 trojuholníkovej šablóny s herným manuálom a 240 úlohami
  • 1 obdĺžnikovej šablóny s herným manuálom a 240 úlohami
  • 1 päťuholníkovej šablóny s herným manuálom a 240 úlohami
  • 1 herného manuálu s 240 úlohami na 3D-pyramídy

Kúpiť keyboard_arrow_right

Ako hra funguje?

Ku každej z rôznych hracích plôch (trojuholník, obdĺžnik, päťuholník a 3D-plocha) je herný manuál s 10 úrovňami obtiažnosti a 24 úlohami v každej úrovni, celkom 240 úloh na každú hraciu plochu. V každej úlohe je zobrazená východisková situácia, ktorú zostavíte pomocou uvedených herných dielikov. Úlohou je kompletne vyplniť prázdnu oblasť zvoleného hracieho poľa zostávajúcimi hracími dielikmi. Jednoducho vysvetlená, ale skoro vždy náročná úloha, ktorá má niekedy iba jednu, väčšinou však viac možností riešení. Úroveň obtiažnosti môže byť zvolená podľa veku, zručnosti a duševnej výkonnosti hráča. Postupne stále ťažšie úlohy trénujú mnoho dôležitých schopností mozgu a zaručujú zábavu pri hre.
Pokiaľ proti sebe hrajú dvaja odlišne silní hráči (dieťa-rodič, rôzne staré deti, ošetrovateľ – staršia osoba), je možné pomocou rôznych úrovní obtiažnosti získať spravodlivé vyrovnanie schopností, rovnako ako funguje napríklad handicap na golfe.Vďaka tejto jedinečnej možnosti LEU Brain Stimulatora je hra pre oboch zábavou a súčasne oboch rovnakou mierou motivuje. Na LEU-hráčov čaká celkom 960 úloh s viac ako 404-tisíc variantmi riešení.

Zvolenie hernej šablóny

Krok 1: Zvolenie hernej šablóny

Položte zvolenú hernú šablónu na prázdny spodný diel hracej konzoly.

Zostavenie zadania úlohy

Krok 2: Zostavenie zadania úlohy

Umiestnite dieliky na hraciu plochu tak, ako je to vyobrazené v zvolenej úlohe.

Premýšľanie začína

Krok 3: Premýšľanie začína

Cieľom hry je usporiadať zostávajúce herné dieliky tak, aby bola šablóna kompletne zaplnená. Dieliky, použité v zadaní úlohy, sa nesmú premiestňovať.

Riešenie

Krok 4: Riešenie

Urobte si tú radosť a vyriešte náročné úlohy! Na každú šablónu je k dispozícii 240 rôznych úloh (celkom 960 úloh) rozdelených do 10 rôznych úrovní obtiažnosti.

Pedagogicky hodnotný

LEU Brain Stimulator ideálnym spôsobom podporuje detský vývoj už od materskej škôlky a môže včasne pomôcť predísť slabinám v predmetoch ako matematika alebo geometria. V neposlednom rade, LEU Brain Stimulator dokáže byť tiež pedagogicky hodnotná a zábavná alternatíva k počítačovým hrám a sledovaniu televízie. Pre starších ľudí nie je vždy jednoduché zostať duševne čulým a motivovaným. Zhoršovanie zmyslov je často ďalšou prekážkou. V takom prípade je LEU Brain Stimulator hodnotnou a jednoduchou možnosťou ako nevyjsť z cviku. LEU Brain Stimulator sa tiež osvedčil pri rehabilitácii pacientov po mozgovej mŕtvici. Zriedkakedy možno trénovať jemnú motoriku takto zábavným spôsobom. LEU Brain Stimulator je perfektný pre každého - na skrátenie si dlhého čakania, na cesty, na pláž, na podporu vlastnej duševnej kondície alebo jednoducho na zábavu s priateľmi. Kompaktný, stabilný, praktický, vždy po ruke, bez batérie, bez nutnosti nabíjania. Vďaka doživotnej záruke na herné dieliky aj v prípade, že by sa niekedy niečo stratilo. LEU Brain Stimulator je hodnotným darčekom pre dlhotrvajúcu radosť a spoločné spomienky.

Kúpiť keyboard_arrow_right

Pedagogicky hodnotný
Záruka na herné dieliky

Záruka na herné dieliky

Niektorý herný dielik sa môže kedykoľvek stratiť. Na vyriešenie úloh LEU Brain Stimulatora ale potrebujete všetkých 12. Z tohto dôvodu ponúkame všetkým registrovaným zákazníkom záruku na stratené herné dieliky. Aby LEU Brain Stimulator robil radosť skutočne po celý život. Iba u originálneho LEU Brain Stimulatora stačí objednávka cez náš online obchod a stratený herný dielik obdržíte zdarma poštou.
(Platí vo všetkých štátoch, v ktorých je LEU Brain Stimulator predávaný cez našich distribútorov.)

Registrovať sa keyboard_arrow_right

Grid
List

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek
leubrainstimulatorhra
  • Znížená cena

LEU Brain Stimulator

LEU Brain Stimulator je zábavná a napínavá hra s veľkou pedagogickou hodnotou pre ľudí od 4 do 104 rokov. Celkom 960 rôznych 2D a 3D úloh v 10 na seba nadväzujúcich úrovniach obtiažnosti poskytuje zábavu a rôznorodým spôsobom stimuluje mozog. Viac než neuveriteľných 404-tisíc možností riešení LEU Brain Stimulatora predstavuje výzvu na celý život a nikdy...
Základná cena 99,00 € -20,00 € Cena 79,00 €
View Detail

LEU Brain Stimulator S-uholník rozšírenie

Rozšírenie iba pre originálny LEU Brain Stimulator Dodatočná hracia plocha "S-uholník" sa postará o ešte väčšiu výzvu pre mladých aj starších. K zelenej šablóne pre hracie pole patrí samozrejme opäť manuál s 240 novými úlohami v 10 úrovniach obtiažnosti a nespočetnými variáciami riešení. Nezvyčajný geometrický tvar stimuluje mozog a postará sa spoločne s...
Cena 20,00 €
View Detail